Користувачів: 0
Головна » 2011 » Лютий » 21 » Дзензелівка знову найспортивніше село району
02:26
Дзензелівка знову найспортивніше село району
20 лютого 2011 року в Маньківці відбулися фінальні змагання Маньківського району „Найспортивніше село 2011 року". В фіналі брали участь команди 8 сіл - Багви, Вікторівки, Дзензелівки, Іваньок, Кищенець, Молодецького, Рогів, Русалівки. Поза конкурсом виступала команда с.м.т. Маньківка.

Змагання проходили з 10 видів спорту.

• Шахи – один учасник школяр, один дорослий.
  • Шашки – один учасник школяр, один дорослий.
  • Дартс і кегельбан – дві школярки, дві дорослі жінки.
  • Футбол (жонглювання) – троє школярів.
  • Гирьовий спорт – двоє дорослих.
  • Стрільба з пневматичної гвинтівки – двоє школярів , двоє дорослих.
  • Підтягування на перекладині – п’ятеро школярів.
  • Баскетбол (кидання м’яча з 7 метрової відмітки) – троє школярів і троє дорослих.
  • Настільний теніс – один школяр, один дорослий.
  • Армреслінг – троє дорослих.
  • Спортивна сім’я – батько, мати і дитина до 10 років.

Вкотре за останні роки звання „Найспортивніше село" району виборола команда Дзензелівки і отримала грошову винагороду в розмірі 1500 грн.:

• з футболу Дзензелівка виборола 1 місце;
  • з шахів і армреслінгу 2 місце;
  • з дартсу і кегельбану, гирьового спорту, баскетболу 3 місце.
Цього виявилось достатньо, щоб за сумою місць перемогти.
В особистих заліках:

• перше місце здобули - Букань Л.В. – дартс і кегельбан, Дудник В.С. – футбол (жонглювання), Гончарук І.Г. – підтягування на перекладині, Безпалько Сергій Юрійович – баскетбол (кидання з 7 метрової відмітки);
  • друге місце здобули – Щербатенко К.А. – шахи, Семченко О.О. – шахи, Драюк А.О. – шашки, Козлов М.С. – настільний теніс;
  • третє місце здобули – Лисий В.В. – футбол (жонглювання), Мальцев В.М. – підтягування на перекладині.
Переможцям і призерам в особистих заліках вручені грамоти і медаліНа змаганнях дзензелянами було показано ряд високих результатів. Так Дудник В.С. жонглював м’ячем 190 разів за одну хвилину, Безпалько С.Ю. показав 100% результат в баскетболі (кидання з 7 метрової відмітки) а також 104 рази підняв дві гирі вагою по 16 кг. Перевершила також всі сподівання команда з армреслінгу Візір В.М., Павленко С.А., Сивачук М.С., хоча й посіла друге місце.

Безпалько С.Ю.

Дудник В.С.

Зліва Павленко С.А.

Зліва Візір М.В.

Зліва Сивачук М.С

команда села Дзензелівки - найспортивнішого села району 2011 року.

Категорія: Спорт, здоров’я | Переглядів: 1187 | Додав: MVL | Теги: чемпіон, змагання, Безпалько, Букань, футбол, гончарук, стрільба, спорт, шашки, шахи | Рейтинг: 5.0/1